Lolium perenne içeren karışımlar

Rye-grass/ingiliz çimi

Bu çim türünün yaprakları diğerlerine oranla daha geniş yapraklara sahiptir. Dolayısıyla gelişmesi daha hızlıdır ve alanı daha çabuk kaplar. Rye-Grass çimi içeren çim karışımları çok çabuk olarak dekoratif etkilerini gösterirler, aynı zamanda yabani otlarla rekabetten de korkmazlar. Dolayısıyla karışımdaki diğer çim türleri de bundan korunmuş olarak gelişimlerini sürdürürler. Rye-Gras’ın sınırlı bir ömrü vardır, diğer türler vejetasyonlarını tamamladıklarında muhtemelen o kaybolmuş olacaktır. Metrekareye 30–40 gr arası tohum ekimi yapılabilir.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com