Baharla birlikte geldik… Merhaba;

Eski ahitte, tanrının yaratıcılığının, iki mükemmel eserle sonlandığı belirtilir: Kadın ve erkek. Daha sonra onlara mükemmel bir yer verdi... Bir bahçe, cennetin bahçesi. O günden beri insanoğlu durmadan bu kayıp cenneti yeniden yaratmaya çalıştı; yüzyıllar boyunca tüm sanat formlarının birleştiği ilahi bir sanat eseri yaratılmaya çalışıldı.

Bahçe düzenlemeye bir sanat olarak bakıldığında, kendine özgü önemli bir ayrıcalığı var. Bahçe yaşayan tek sanat dalı, mevsimler boyu hareketli, dönüşen, gelişen ve gerçek yüzünü birkaç sene bekletmeden göstermeyen.

Floraburada, yüzlerce yıllık kayıp cenneti bulma serüveninde bildiklerimizi ve düşündüklerimizi paylaşacağımız, floranın iletişim portalı. Üretilmiş ve birikmiş o kadar çok şey var ki…

Bu paylaşıma sende katıl. Tüm içtenliğimizle Merhaba...

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com