Saksılar üzerine birkaç tavsiye

Her zamanki gibi saksıları da gruplar halinde yerleştirmek, tercihen de tek sayılarda, daha estetik olacaktır

Her zamanki gibi saksıları da gruplar halinde yerleştirmek, tercihen de tek sayılarda, daha estetik olacaktır: ebatlarını çeşitlendirmek, sitilde de bir homojenlik yakalamak gerekmektedir. Saksıların bir kısmını yol kenarını hareketlendirmek için dizmek yerinde olur. Bitkiler belirlenen yerlere yerleştirilir; aydınlık ve bol güneş alan bir terasta, kaktüsler, egzotik bitkiler barınabilir, fakat yarı gölge ve nemli ortamları seven Hostalara uygun olmayacaktır.  Bitkileri, yapraklarının yanmamaları için yansımanın yoğun olduğu duvar kenarlarından uzaklaştırmak gerekmektedir.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com