Plastik saksı

Fiyat olarak seramikten çok daha ekonomiktir

Fiyat olarak seramikten çok daha çekicidir. Hafiftir ve  büyük ebatlarda saksılarda  bitki yetiştirmeye imkan tanır, çünkü ağırlığı çok daha taşınabilir olacaktır. Sayısız formda ve desende üretilen bu plastik saksıların bazıları, doğal toprak saksıları taklit eder. Renk olarak da büyük bir çeşitlilik mevcuttur. Güneşte çok çabuk ısınan koyu renklerin kullanılmaması gerekir. Koyu renk saksılar, yoğun güneşte köklerin yanmasına sebebiyet verebilir. Fakat koyu renk saksılar rahatlıkla gölge alanlarda kullanılabilirler.

 

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com