Saksılardaki bahçe

Saksılarda oluşturulan bahçeler sayesinde, bahçenin hiçbir köşesinde ekilip dikilemeyecek

Saksılarda oluşturulan bahçeler sayesinde, bahçenin hiçbir köşesinde ekilip dikilemeyecek, çiçeklendirilemeyecek alan kalmamıştır (avlular, yollar). En verimsiz ortamlar, aşırı çakıllı, kökü boğacak kadar fazla killi, saksı ve küplerle dekore edilebilirler. Saksıların içi çeşitli türdeki bitkilerin uyum sağlayabileceği bir yetişme ortamıyla doldurulmalıdır. Saksıda üretim egzotik bitkilerin de yetiştirilebilmesine olanak sağlamaktadır (havalar soğumaya başladığı anda korunaklı bir alana alınarak). Tek yıllıklardan tutunda, soğanlılar, çok yıllıklar, çalılar hatta ağaçlara kadar her çeşit bitkinin saksıda yetişen türlerini bulmak mümkündür. Örneğin kokulu bitkilerin dikildiği küçük bir saksı camın önünde çok hoş duracaktır.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com