Orman ve Su Çalıştayı Yapılacak

Sürdürülebilir Orman Yönetimi ve Su Kaynakları Üzerine Etkileri: Orman ve Su Politikalarının Koordinasyonu isimli çalıştay 12-14 Mayıs 2009 tarihleri arasında Antalya da yapılacak.

 

FAO ve MCPFE ile organize edilen “sürdürülebilir orman yönetimi ve su kaynakları üzerine etkisi” isimli uluslar arası çalıştay 12-14 Mayıs 2009 tarihleri arasında Antalya’ da yapılacak
 

Avrupa Ormanlarının Korunması Bakanlar Konferansı (MCPFE) Çalışma Programında yer alan;

“Sürdürülebilir Orman Yönetimi ve Su Kaynakları Üzerine Etkileri: Orman ve Su Politikalarının Koordinasyonu” isimli çalıştay 12-14 Mayıs 2009 tarihleri arasında Antalya Falez Otel’ de yapılacak.

 

·         Ülkemiz adına Orman Genel Müdürlüğü ev sahipliğinde;

*   Avrupa Ormanlarının Korunması Bakanlar Konferansı Sekretaryası,

*   FAO,

*   UNECE Su Anlaşması

*   İsviçre tarafından organize edilen konferans İngilizce, Rusça ve Türkçe olarak üç dilde yapılacak.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com