Ağaçlar buz tuttu

Van da hava sıcaklıklarının hissedilir derecede azalması sonucu ağaçlardan sarkan buz kütleleri ilginç görüntüler oluşturdu

Dün akşam saatlerinden itibaren belli aralıklarla etkili olan kar yağışı ile birlikte gece hava sıcaklığı hissedilir derecede düştü. Soğuklar yüzünden buzla kaplanarak kristal bir renk alan çam ağaçlarının yeşil yaprakları ilginç görüntü oluşturdu.

Meteoroloji Van Bölge Müdürlüğü yetkilileri, etkili olan kar yağışı ile birlikte hava sıcaklıklarının 3-5 santigrat derece arasında düştüğünü ancak, Sibirya soğukları diye tabir edilen aşırı soğukların önümüzdeki birkaç gün içinde etkisini göstereceğini kaydettiler.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com