Cozzy, alışveriş ve kültür merkezi projesi !

Peyzaj tasarımı yapılacak teras ve bahçe alanlarında yapraklı,ibreli,çiçekli pekçok bitki kullanılacak...

 

Cozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi projesi

 

2009 yılında Kozyatağı’nda faaliyete geçecek olan Cozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi projesi, Rönesans Alışveriş Merkezleri AŞ tarafından Kadıköy Belediyesi ortaklığıyla gerçekleştiriliyor.

 

Konumlandırıldığı alan dolayısıyla da merkezi olarak nitelenebilecek tüm noktalara yakın bir lokasyon özelliğine sahip olan Cozzy, Kadıköy’ün merkezinde bulunuyor.

 

 

 

Alışveriş, gastronomi, kültürel aktiviteler ve eğlenceyi bir arada sunmak amacıyla tasarlanan Cozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi, tüm hizmetleri tek çatı altında topluyor. Her yaştan ziyaretçinin kendine göre bir ilgi alanı bulabileceği merkez, dünyanın ve Türkiye’nin en büyük markalarının hizmet vereceği alışveriş bölümü, restoran ve kafeleri, her türlü market alışverişinin yapılabileceği süpermarketi, çocuk konseptli food court katı, tiyatro salonu ve sergi alanlarıyla ziyaretçisine sadece bir alışveriş merkezi değil, bir yaşam merkezi olarak da hizmet vermeyi hedefliyor.İnşaatına 2007 yılında başlanan ve Mart 2009’da tamamlanması bekleniyor.

 

(gazeteparc)

 

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com