Teras ve bahçe çatılarda BTM botanik dönemi

BTM su ve ısı yalıtım sektöründe geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet veriyor


Günümüzde beton yığını haline dönüşen kentlerde, yeni yeşil alanlar yaratmak için önemli ve şık bir alternatif olan teras ve bahçe çatılar, BTM Botanik ile yepyeni bir görünüme kavuşuyor. Su ve ısı yalıtım sektöründe geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet veren BTM A.Ş., BTM Botanik ile teras ve bahçe çatıların su yalıtımında üstün performans sağlıyor.

Teras bahçelerindeki en kritik noktanın, yalıtım örtüsünün bitki kökleri tarafından tahrip edilmesi olduğunu kaydeden BTM yetkilileri, BTM Botanik'in bu amaçla özel olarak tasarlandığını ve özel formüllü karışımı sayesinde bitki köklerini yalıtım katmanından uzak tuttuğunu belirtiyor.

Teras ve bahçe çatıların yanı sıra dıştan bohçalama temel su yalıtımlarında, temel perde duvarların su yalıtımlarında, kısaca toprak ile temas eden tüm yüzeylerde üstün performans sağlayan BTM Botanik, -10 derece soğuklukta bükülme, +143 derece sıcaklıkta yumuşama özelliğine sahip.

Bitümlü su yalıtım malzemelerinde kullanım yeri ve amacının çok önemli olduğunu belirten BTM yetkilileri, ağırlık veya güneş ışığı gibi etkenlerin yalıtım örtüsünü yırtabildiğini ve örtünün ömrünü kısalttığını, bu nedenle doğru yalıtım örtüsünün, doğru yerde kullanılması gerektiğini söylüyor.

 

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com