Bahçenizin Ustası Olun, Kitap !

Bahçe tasarımları, planlama , temel teknikler, patikalar ve teraslar, çitler ve duvarlar, bahçe kapıları, ahşap teraslar,verandalar , kulübeler ve barakalar , aksesuarlar...

 

Adım adım uygulama teknikleri, yapım detay çizimleri, proje tasarım ve planlama bilgileri eşliğinde evinizin bahçesini planlayın, tasarlayın, uygulayın…

Bahçeniz ve peyzajı evinizin en önemli parçasıdır.

Bahçenizde günün stresini üzerinizden atabilir, eğlenceli toplantılar, keyifli aile yemekleri düzenleyebilir, kişisel bir hobinizi sakince uygulayabilirsiniz.

Bahçenizin Ustası Olun, amacınıza göre, evinizin dışında rahatlıkla uygulayabileceğiniz bütün bilgileri içeriyor. Konulara, tüm detaylarıyla sunulmuş 150’den fazla tamamlanmış proje eşlik ediyor. Projelerden bazıları evinizin değerini yükseltecek estetik önerilerde bulunuyor, bazıları ise dış mekândaki farklı alanları daha da işlevsel kılıyor. Tüm projeler, bahçenizin, siz ve aileniz için daha yaşanılabilir ve keyifli olabilmesine adanmıştır.

Projeler arasında,
 Kaldırım taşından fıskiye havuzu gibi, bahçenize ya da bahçenizin herhangi bir köşesine mükemmel bir vurgu yapabileceğiniz, Bahçe ocağı gibi, hoş vakit geçirip eğlenirken güvenle yemek pişirebileceğiniz, Sedir ve bakır çitler gibi, eşsiz bir kombinasyon sağlayabileceğiniz, Viktoryen Kameriye gibi, avlunuzda aileniz ve arkadaşlarınızla bir araya gelmek için seçkin bir sığınak yaratabileceğiniz, Kapalı veranda gibi, bütün ev ve bahçeler için etkileyici bir mekân yaratabileceğiniz çeşitli önerileri bulacaksınız.

Bahçe Tasarımları • Planlama • Temel Teknikler • Patikalar ve Teraslar • Çitler ve Duvarlar • Bahçe Kapıları • Ahşap Teraslar • Verandalar • Kulübeler ve Barakalar • Aksesuarlar

 

Yazarı: Thomas G.Lemmer, Phil Schmıdt

Çeviri:  Meltem Erdem, Bilge Ar

Yayınevi : Yapı-Endüstri Merkezi

 


 

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com