Bosch Bursaya 4 bin fidan dikiyor…

2007 yılında başlattığı proje kapsamında, Bursada fıstık çamı, Toros sediri, Himalaya sedirlerinden oluşan 4 bin fidan dikti.


Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş'den yapılan yazılı açıklamaya göre firma, orman alanlarının artışına katkı sağlamak ve bu yönde yapılan araştırmaları desteklemek amacıyla Çalı Orman İşletme Şefliğinin Doğanköy'ü, uzun vadede bir ''Arboretum''a dönüştürmek amacıyla 2007 yılında başlattığı proje kapsamında, fıstık çamı, Toros sediri, Himalaya sedirlerinden oluşan 4 bin fidan dikti.

Doğanköy'deki ağaç dikim törenine, Bosch Sanayi ve Ticaret AŞ Teknik Müdürü Andreas Wolf ve Bursa Orman Bölge Müdürü Ali Girgin'in yanı sıra çok sayıda firma çalışanı katıldı.

Ağaçlandırma projesine destek olmayı, bir sosyal sorumluluk görevi olarak gören Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş'nin, bölgenin tel örgüyle çevrilmesine ve korunmasına yönelik sağladığı destekle, projeye en büyük destek veren firma olma niteliğini taşıdığı belirtildi.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com