Işık, doğa ve yeşil

Önemli olan neyle ve nasıl mutlu olabileceğimizi bilmek...

Konseptli peyzaj projelerine güzel bir örnek. Yapı Kredi Koray GYO yaşam felsefesi  ZEN'i  konut projesine uyarladı.  Kemerburgaz Göktürk’te 10.000 m2 üzerinde tamamlanan  butik proje, 70 üniteden oluşuyor.  Jean Pierre LeClef, Han Tümertekin ve Yapı Kredi Koray ekibinin deneyimleri ile yaratılan İstanbul Zen, "ışık, doğa ve yeşil" üçgenin de bir yaşam sunuyor

Hayatta karşımıza çıkan sınırların çoğunu aslında kendimiz yaratırız. Onları aşabilmek için ihtiyacımız olan en önemli şey bunu yapabileceğimizi bilmektir. ZEN, insanın kendi varlığını, gücünü, yapabileceklerini farkedebilme, kişisel derinliğini görebilme sanatıdır. Hayat boyu özgürlüğümüzün peşinden koşar, kendimizi özgür hissetmek için çabalarız. Oysa bunu yaparken yeni bağımlılıklar kazanırız. ZEN, tüm bağımlılıklardan kurtulmamızı ve yeniden özgürlüğümüze kavuşmamızı sağlayan yoldur. Mutluluk, çok kişisel ve değişken bir kavramdır. Önemli olan neyle ve nasıl mutlu olabileceğimizi bilmektir. Bu noktada ZEN bize yol gösterir ve nasıl mutlu olabileceğimizi görmemize yardımcı olur. Hayat her geçen gün bize yeni şeyler öğretir. Ancak öğrenilen bilgi kadar yaşanarak kazanılan deneyim de önemlidir. Çünkü iyi şeyler tesadüflerin değil, uzun emeklerin, yoğun çabaların ürünüdür. Bu yüzden ZEN’e bilgi yoluyla değil, kişisel deneyimlerle ulaşılır.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com