'Soyak İzmir de Siesta da'

Farklı peyzaj düzenlemesi ve terasların yer aldığı Soyak Siesta İzmir Karşıyaka da inşaa ediliyor...

 

Gayrimenkul sektörünün lider kuruluşlarından Soyak, müşterilerinin yaşam alanlarına değer katan, farklı beklentileri karşılayan, modern ve çağdaş konut projelerine bir yenisini ekledi.

 

İzmir Karşıyaka'da satışa sunulan 2.200 konutluk Soyak Siesta projesinde, "az katlı yatay bina" konsepti ile ergonomik tasarımlı ve her beğeniye hitap edecek farklı büyüklükte daireler yer alıyor.

 

 

İlk etabında 1+1 daireden 3+1'e kadar toplam 761 daire bulunan Soyak Siesta'da, siesta terasları ve özel bir peyzaj düzenlemesi yer alıyor. Sosyal olanaklar açısından da zengin olan projede, spor alanları, yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, sosyal tesisler ile açık ve kapalı otoparklar bulunuyor. Soyak Siesta, körfez manzarasından maksimum derecede yararlanabilecek şekilde konumlandırıldı.

 

Proje, İzmir çevre yoluna direkt bağlantı ve alışveriş merkezlerine yakınlık ayrıcalığı ile daire sahiplerinin hayatlarını kolaylaştıracak şekilde planlandı.

 

Fonksiyonel ve modern yaşam ögelerini içinde barındıran Soyak Siesta projesinin ilk etap konutları, Mart 2011 tarihinde sahiplerine teslim edilecek.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com