Birleşmiş Milletler Çölleşme ile Mücadele Toplantısı!

Çevre ve ormancılık alanındaki en yüksek katılımlı uluslararası toplantı...

Birleşmiş Milletler Çölleşme ile Mücadele Toplantısı

( 3-14 Kasım  2008 İstanbul )

 

 

Ülkemizin 1998 yılında taraf olduğu Birleşmiş Milletler Çölleşmeyle Mücadele sözleşmesi (UNCCD)’nin temel karar alma ve yürütme organlarından olan Sözleşmenin Uygulamasını Gözden Geçirme Komitesi’nin 7. Toplantısı (CRIC-7) ile Bilim ve Teknoloji Komitesi Özel Toplantısı (CST-S1)’nin Sözleşmeye taraf 193 ülke, gözlemci ülkeler, akredite olmuş sivil toplum kuruluşları ile Birleşmiş Milletler Kuruluşları, Uluslar arası kuruluşların temsilcilerinin katılımıyla özel oturumu başladı.

 

Birleşmiş Milletler Çölleşme ile Mücadele Sözleşmesinin 7. Gözden Geçirme (CRIC 7) ile Bilim ve Teknoloji Komite toplantıları 3-14 Kasım tarihleri arasında İstanbul’da Grand Cevahir Otel ve Kongre Merkezinde yapılıyor.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com