Akkoza şehri !

Akkoza Park,özgün peyzaj mimarisi, yürüyüş ve dinlenme alanları,restoran ve kafelerden oluşacak modern bir şehir meydanı ile insanlara yemyeşil bir yaşam alanı sunacak...

Akkoza ile yaşamın renkleri buluşturuluyor…

İstanbul'un yükselen değeri Esenyurt'ta şimdi Türkiye'nin en büyük projelerinden biri hayata geçiyor: Akkoza. Türkiye'de ilk defa bu kapsamda konut, alışveriş merkezi ve yaşam alanı birarada Akkoza ile hayata geçiyor.

Akkoza, sektörünün güçlü ve güvenilir isimlerinden olan 3 dev şirketin, Akiş, Corio ve Garanti Koza, imzasını taşıyor.

Dünyanın önde gelen mimarları tarafından tasarlanan kapsamlı bir yaşam projesi olan Akkoza, toplam 450.000m2'lik bir alan üzerine kuruluyor. Modern mimarisi, güçlü estetik anlayışı ve yaratıcı çevre düzenlemesi ile dikkat çekiyor.Modern bir şehirde olması gereken, paylaşmak ve yaşamak istediğiniz her şey Akkoza'da sizin için birarada. Çağdaş yaşamın tüm gereksinimlerini yansıtan 5500 konutu, dünyaca ünlü markaları bünyesinde barındıran bölgenin en kapsamlı alışveriş merkezi, büyük konser ve gösterilere ev sahipliği yapabilecek donanımdaki Festival Park'ı, yemyeşil parkları, her türlü spor ve sosyal aktiviteye imkan sağlayan Club İstanbul'u, modern hastanesi ve okulu ile Akkoza, yalnızca sakinlerinin değil, tüm bölgenin cazibe merkezi olamaya aday.Esenyurt’un TEM sınırında bulunan ve 415.000 m2 arsa üzerine inşa edilecek Akkoza Projesi beş ayrı etapta tamamlanacak. Proje 5.500 konut ve içinde bir hipermarketi bulunan, 69.000 m2 kiralanabilir alana sahip bir alışveriş merkezinden oluşacaktır. Proje ayrıca, 21.000 m2 yeşil alan üstüne kurulu bir sosyal tesis, 10.000 m2 arazi üzerine yapılacak özel bir hastane ve 15.000 m2 arazi üzerine inşa edilecek bir özel okul da içermektedir. Alışveriş merkezi yönetimi tarafından yönetilecek ve çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapacak olan Festival Park ile Akkoza sakinlerini bir araya getirecek olan Akkoza Park da proje kapsamında tasarlanan mekanlardan.

Projenin konsept çalışması Development Design Group tarafından yürütülmüş. Mimari proje için Development Design Group ile Sehilart Mimarlığı bir araya getirilmiş.

AKKOZA PARK

Akkoza insanlarına yemyeşil bir ayrıcalık…

Akkoza projesinin merkezindeki çok özel bir yaşam alanı: Akkoza Park.

Akkozalılar'ın nefes aldığı, buluştuğu ve paylaştığı yeşillikler içinde bir ortam. Özel olarak tasarlanan özgün peyzaj mimarisi, yürüyüş ve oturma alanları, kaliteli restoran ve kafelerden oluşan modern bir şehir meydanı.

AKKOZA FESTİVAL

Akkoza'da dört mevsim ‘festival havası' yaşamak
Festival Park, Akkoza'nın renkli ve coşkulu ayrıcalığı…

Ünlü yıldızların konser vereceği, her türlü spor etkinliklerinin ve gösterilerin yapılabileceği 5000 kişilik festival alanı.

Gerçek eğlenceye, seçkin keyiflere kendinizi hazırlamayı unutmayın.

 

CLUB ISTANBUL

Akkoza sakinlerine ayrıcalık…

Dostluk, spor, sağlık, enerji, konfor hepsi bir arada Club İstanbul’da.

Birinci sınıf sosyal yaşam, bu özel klübün çatısı altında nefes alacak. Ülkemizin önemli tenis organizasyonu olan İstanbul Cup’ın da organizatörü olan Club İstanbul, üst düzey tenis eğitmenleri ve Grand Slam düzeyinde profesyonel yaklaşımıyla Türkiye’nin prestijli “tenis ekolü” olmak için hazırlanıyor.

Başta tenis olmak üzere, basketbol, voleybol, fitness, açık ve kapalı havuzun yanı sıra SPA Sağlık Merkezi ile enerji dolu bir atmosfer.

 

Akkoza Alışveriş Merkezi
4 katlı 70.000 m2 kiralanabilir alan
3.500 araçlık otopark
Hipermarket, Yapı ve Dekorasyon marketleri
Dünya çapında markalar
Açık – kapalı yeme - içme alanları
Gaming – Techno Center
Sinema Salonları

 

Akkoza Konut Bölümleri
İstanbul’un batısında, yeni gözbebeği:
Esenyurt bölgesi
5 etapta toplam 5.500 konut
60 m2’den 560 m2’ye değişen büyüklüklerde
1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, penthouse daire tipleri

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com