Işıkları bir saat söndürüyoruz !..

Tüm dünya ile birlikte 29 Mart saat 20.00 de...

Işıkları bir saat söndürüyoruz !..

29 Mart 2008, saat 20.00'da, tüm dünya ile birlikte sadece bir saat ışıklarınızı söndürün, iklim değişikliği üzerindeki etkinizi gösterin!Dünyanın yüzyüze geldiği en büyük tehdit "Küresel İklim Değişikliği" Basit bir hareketle değişim yaratmak mümkün. 29 Mart 2008, saat 20.00'da bir saatliğine şehrin ışıklarını kapatarak, dünyanın geleceğini aydınlatacağız. Dünyanın büyük şehirlerinde olduğu gibi, aklıyla ve kalbiyle değişimin bir parçası olmak isteyen herkesi ve her kurumu Earth Hour çatısı altında birarada olmaya çağırıyoruz.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com