Kentsel Peyzaj Mimarlığı… Kitap

Her bir proje, çizimler, skeçler ve fotoğrafları içerirken, okuyucu için dikkat çekici detaylar vurgulanıyor.

 

Kentlerimiz daha yoğunlaştıkça binalar arasındaki mekanlar yaşam kalitesi açısından çok daha önemli bir rol kazanmaktadır. Bu kitap 21. yy kentlerindeki en yenilikçi kentsel peyzaj projelerinin bir kısmını ortaya çıkarıyor. Bu kitap Avustralyalı Denton Corker Marshall gibi dev isimlerin tasarımlarıyla, Kuzey Amerika ve Çin’den Avrupa’ya kentsel dinlenme mekanlarından park banklarına kadar pek çok konuyu kapsıyor. Her bir proje çizimler, skeçler ve fotoğrafları içerirken, okuyucu için dikkat çekici detayları vurgulamaktadır. 

Urban Landscape Architecture
Yayınevi: ROCKPORT PUBLISHERS INC

 

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com