Endüstriyel ve kamusal alanlar üzerine…

Yerel yönetimler mutlaka incelemeli!

Endüstriyel Ve Kamusal alanlar üzerine…

Meydan, Yol, Park, Konut, Kamu ve Ticari Kurum…
projelerinden seçmeler

Meydan, Yol, Kamu ve Ticari Kurumlar, Park, Bahçe ve Konut çevre düzenlemesine ilişkin çoğu ödüllü, uygulanmış 70 proje içeren kitap, Peyzaj mimarları ve öğrenciler için peyzaj tasarımında son eğilimleri izleyebilecekleri bir albüm niteliğinde. Kitapta, hepsi uygulanmış olan bu 70 projenin konseptten uygulamaya, bütün tasarım süreci; problemin analiz edilmesi, bir çözüm tasarlanması ve uygulamanın denetlenmesi tüm ayrıntılarıyla okuyucuya sunulmuştur.Peyzaj Tasarımı, okuyucuya görsel olarak yol gösterici yaklaşımlar sunuyor; başarılı peyzaj mimarlığı örneklerinin pek çok konsept ve tasarım girdilerinden sentezlendiğini ve genellikle birden çok bakış açısı içerdiğini vurguluyor. Yaklaşık 400 renkli fotoğraf ve çizim
368 sayfa, 280 mm x 240 mm, renkli, karton kapak,
Yazan: GEORGE LAM

Yayıevi: YAPI-ENDÜSTRİ MERKEZİ / Türkçe

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com