Anıt ağaçlar belirleniyor...Artvin

Ayrıca Artvin de eko turizmin gelişmesine katkı sağlayacak.

Artvin Akdamla Orman İşletme Şefliğinde yapılan amenejman çalışmalar sırasında , Denetim ve Kontrol Başmühendisi Emin Güzenge tarafından  Anıt Ağaç niteliğindeki ağaçlar saptandı. Bu ağaçlarla ilgili gerekli olan ölçümler ve istatistiki çalışmalar yapılarak yeni amenajman planları içerisinde yer alması sağlanıyor. Anıt ağaçların kayıt altına alınması için ilk adımlar atılıyor. Saptanan ağaçlar “Fiziksel Boyutları” itibarı ile  anıt niteliğinde ağaçlar. Ağaçların bulunduğu alanlar  biyolojik çeşitlilik açısından zengin. Doğa bilimleri araştırmaları için önemli özelliklere sahip. Ayrıca eko turizmin gelişmesine katkı sağlayacak.

 

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com