Ağaç sulamalarında yeni çözüm…Treegator

Özellikle yeni ağaç dikimlerinde sulama ve sabitleme özelliklerini bir arada buluşturması nedeni ile çok yönlü bir çözüm.

Treegator, profesyonel portatif bir damlama-sulama  sistemi. Treegator çantasına doldurulan sulama suyu damlama sistemi ile yavaş ve sürekli biçimde suyun ağaç kök derinliklerine ulaşmasını sağlıyor. Verimsiz sulama nedeni ile yaşanan ağaç kayıplarına önemli bir çözüm. Su verimli ve amaca yönelik kullanıldığı için efektif bir yöntem. Naylon kayışı ile güçlendirilen sulama çantası sert ve UV ışınlarına dayanıklı polietilen malzemeden üretiliyor. Ağacın büyüklüğü ve su gereksinimine göre ayarlanabilir özelliği ile sulama giderlerinde de büyük oranda tasarruf sağlıyor. Özellikle yeni dikilen ağaçlarda ağacın sulaması yanı sıra çantada bulunan su ağırlık oluşturması nedeni ile de ağacın eğilme ve devrilmesine yönelik dış etkilere karşı ağacı sabitliyor ve koruyor.

Yapılması gereken ağacın sulama gereksinimlerine göre damlama süresinin ayarlanması ve çantanın su ile doldurulması.   

 

 20 Gallon Treegator(R) Original Slow Release Watering Bag

 

 

 

 

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com