Türkiye nin ağaç ve ormanları sergisi açıldı.

Avrupa Komisyonu Türkiye Delegasyonu Başkanı Marc Pierini bu gibi etkinlikleri desteklemeye devam edeceklerini belirtti.

 

‘Türkiye’nin Ağaç ve Ormanları’ konulu fotoğraf yarışması sonucu seçilen 24 eserden oluşan sergi 25 Eylül günü Ankara Üniversitesi Kültür ve Sanat Evinde açıldı.

Avrupa Komisyonu Türkiye Delegasyonu’nun 2008 yılı iletişim programı kapsamında yer alan ve Çevre ve Orman Bakanlığı işbirliği ile gerçekleştirilen ‘Türkiye’nin Ağaç ve Ormanları’ konulu fotoğraf yarışması sonucu seçilen 24 eserden oluşan sergi 25 Eylül günü Ankara Üniversitesi Kültür ve Sanat Evinde açıldı.

Sergide bir konuşma yapan Avrupa Komisyonu Türkiye Delegasyonu Başkanı Marc PİERİNİ bu gibi sergilerin insanlardaki ağaç ve orman sevgisini geliştirdiğini, çevre bilincini arttırdığını, Avrupa Birliği olarak gerek üye ülkeler gerekse üyelik aşamasındaki ülkelerdeki bu gibi etkinliklere destek verdiklerini belirtip yarışmaya katılanlara teşekkür etti. Marc PİERİNİ ayrıca bu sergini Türkiye’nin çeşitli illerinde de sergileneceğini belirtti.Konuşmanın ardından ödül törenine geçildi. Yarışmada dereceye giren eser sahiplerine ödülleri Marc PİERE ve  Eğitim Dairesi Başkanı Abdullah BÜBER birlikte verdiler.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com