Teras peyzaj düzenlemeleri üzerine…Kitap

Teras bahçeler günümüzde en parlak dönemini yaşıyor.

 Roof gardens jardins suspendus daktuinen

Teras bahçeler günümüzde en parlak dönemini yaşıyor. Mimarlar, proje geliştirmeciler, teras sahipleri çatıdaki bitkilerin avantajlarını keşfetmek hevesiyle peyzaj mimarlarının peşinden koşuyor . Tasarımcılar peyzaj düzenlemesi yapılan mekanlar da doğada veya şehir içi teraslarda binanın kimliğini belirlemektedir. Bu kitapta taş, su, ahşap , metal, cam ağaç , bitki ve çim kullanarak her noktası farklı değerlendirilen bu mekanlar fotoğraf ve çizimlerle okuyucuya tanıtılıyor. YEM kitabevlerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Ciltli 285mm x 230mm ebadında. Resimli 176 sayfa
Tür / Cins: Peyzaj Mimarlığı

Dil: İng.-Alm.-İspanyolca

Yayın Evi:Tectum

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com