Küresel ısınmada 10 yıl uyarısı

Hollanda da, küresel ısınmanın gelecek 10 yılda çok sayıda kişinin hayatını kaybetmesine neden olabileceği bildirildi.

 

 

 

Bazı hastane ve bilim kuruluşları tarafından, hava sıcaklıklarının Hollanda'da insan sağlığı üzerine etkilerini ortaya koymak amacıyla yapılan araştırmaya göre, sıcaklıkların artması, on binlerce kişinin de hastalanmasına yol açabilecek.

Araştırmaya göre, öncelikle hava sıcaklıkları yaşlıların erken ölümüne neden olabilir, ayrıca başta deri ve lenf kanseri olmak üzere hasta sayısı artabilir.

Araştırmada, küresel ısınmaya bağlı olarak ortaya çıkacak ölüm ve hastalıklardaki artışın ülkede, alarm zillerinin çalmasını gerektirmediği belirtildi. Bilim adamlarına göre, Hollanda sağlık sistemi bu gelişmelere karşı kendisini sürekli geliştirdiği ve yenilediği için gerekli önlemleri zamanında alabilecek ve hastalıklara karşı yapılabilecekleri hayata geçirecek.

 

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com