Guerrilla Gardening… Kitap

Dünyadaki tüm gerilla bahçıvanlarının, esprili aynı zamanda da ölümcül derecede ciddi öykülerinin bir araya getirilmesi yaklaşık 2 yıl sürdü.

Guerrilla Gardening… Kitap

Richard Reynolds, öksüz açık alanları toplum mekanlarına dönüştürmek için çiçekleriyle savaşan gerilla bahçıvanları için kapsamlı bir el kitabı yazdı. Dünyadaki tüm gerilla bahçıvanlarının, esprili aynı zamanda da ölümcül derecede ciddi öykülerinin bir araya getirilmesi yaklaşık 2 yıl sürdü.

Kitap, bu sanatın araçlarını, tanınmış gerilalar Che Guevara ve Mao’dan türetiyor. Reynolds, dünyadaki kullanılmayan topraklara karşı kendi küçük savaşlarını veren gerilla bahçıvanları için, tarihten hangi araçların kullanabileceklerine ilişkin, herhangi bir politik eğilimi barındırmayan örnekler veriyor.

 

Yazar: Richard Reynolds
Yayın Evi: Bloomsbury
Dil: İngilizce
Sayfa Sayısı: 256
Boyut: 20 x 15 cm
Tarih: Mayıs 2008
ISBN: 9781596914490

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com