Genel kullanıma hazır saksı harcı… Gartengold

Hobi bahçe ve son tüketiciler için çok pratik bir ürün.

Genel kullanıma hazır saksı harcı… Gartengold

Amatör yetiştiriciler düşünülerek hazırlanan bu substrat %100 cocopeat kullanılarak hazırlanmış. Bu substrat NPK+TE gübre içeriyor ve steril. Çok şık ambalajlarda reyonlarınızın ilgi kaynağı olan bu substrat 1 kg ve 5 kg lık bloklar halinde satılılıyor. Preslenmiş olan bloklara su ilave edilerek gevşetilir. Dağılan substrat saksılamak için hazır demektir. Preslenmiş bloklar ıslatılıp dağıtıldığında hacmi yaklaşık 5 katı kadar genişler. Islatıldığında her bir kg için yaklaşık 15 litre saksı harcı elde ediliyor. Kullanım şekli paketlerin üzerinde belirtilmiş olan ürünleri stoklamak ve muhafaza etmek oldukça kolay.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com