Libretto, kısaca bir harika!..Syngenta

Syngenta mini sıklamen (Cyclamen Persicum Mini Libretto®)

Mini Sıklamen - Cyclamen Persicum Mini Libretto®


Libretto, 9-5 cm saksılara uygun, gerçek F1 hibrit yeknesaklığında tam bir minyatür siklamen. Bu mini serisi nakliyeye çok dayanıklı. Son kullanıcı hep sağlıklı bitkiler içinden seçimini yapabiliyor.
Libretto, saksıya alımdan sonra 12 haftada çiçeklenen çok erkenci bir seri. Kompakt olması yoğun ekimleri mümkün kılıyor. Bunlara ek olarak bitki yapısı ve çiçek kalitesi çok yeknesak. Bitki yapısı yapraklar ve çiçekler arasında iyi bir uyum sağlıyor. Libretto diğer çeşitlerle ayni kategoriye giremez, çünkü küçük çiçek boyu, küçük yaprakları ve bitki yapısı ile gerçek bir minyatürdür. Libretto, 7-11 cm saksılar da ve hatta 6 cm saksılarda mikro-siklamen olarak da yetiştirilebilir. Yeni mini siklamen çeşidi pazarın ihtiyaçlarına cevap verebilen farklı bir çeşit. Geniş renk yelpazesi ile Libretto, kısaca bir harika!

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com