Peyzaja bak ama dokunma !

Beton manzara platformu, durgun gölü ve mavi beyaz uçlu dağları açığa çıkararak ağaçlar arasından süzülüyor.

Bak ama dokunma !


Norveç’in el değmemiş kıyıları, fiyordları ve dağlık vadileri Avrupa’da en dramatik manzaralardan birini sunsa da doğaları gereği ulaşılmaları oldukça zor. İnsanların vahşi doğanın tadını çıkarmasını, bunu bozmadan nasıl desteklersiniz?

Sohlbergplassen’de, Norveç’in kalbindeki Rondane Milli Parkı’nın kenarında, cevap şu: Bak ama dokunma. Bir manzarayı çevreleyen ama buna hiçbir şekilde dokunmayan beton manzara platformu, durgun gölü ve mavi beyaz uçlu dağları açığa çıkararak ağaçlar arasından süzülüyor. 40 Norveçli mimarın ülkedeki Ulusal Turist Yolları için inşa ettiği bina, platform, manzara noktası, bank ve tuvalet gruplarından yalnızca bir tanesi burası ve dört gün süren 1000 millik yolculuğumuzda ziyaret ettiğimiz ilk durak.

Yazı: Beatrice Galilee/ İcon

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com