Doğanın Penceresinden Kahramanmaraş... Kitap

Kahramanmaraşın nadir bitki ve mantar türleri fotoğraflarla tanıtılıyor...

DHKD'nin Kahramanmaraş ve Ardahan'da Nadir Bitkileri Koruma Projesi kapsamında “Doğanın Penceresinden Kahramanmaraş” kitabı hazırlandı. DHKD Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Neriman Özhatay ile KSÜ Orman Fakültesi Öğretim Görevlisi Tolga Ok tarafından hazırlan kitap, Kahramanmaraş Valiliği, İl Çevre ve Orman Müdürlüğü tarafından desteklendi.

Kahramanmaraş'ın nadir bitki, kuş ve mantar türlerinin bilimsel veriler ve fotoğraflarla tanıtıldığı kitaba, başta Prof. Dr. Durmuş Öztürk ve Fatih Orbay olmak üzere çok sayıda değerli kişi fotoğraflarıyla katkıda bulundu.
Kahramanmaraş coğrafyası ve doğal güzellikleriyle ilgilenen doğa severler, bu kitaptan edinmek ve daha fazla bilgi için Gül Şirin  (212) 231 59 36  ya da gul.sirin@dhkd.org  ile iletişime geçebilirler

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com