Artvin de yaban mersini üretilecek !..

Artvin yaban mersini yetiştiriciliğine en uygun doğal ortamlarından biri.

 

 

Artvin Orman Bölge Müdürlüğünde “Yaban mersini yetiştiriciliği” Projesi Eğitimi 18 Ağustos 2008 tarihinde başladı. 4 gün sürecek olan eğitimde Yaban Mersini Yetiştiriciliği konusunda katılımcılara eğitim verecek gönüllülerin eğitimi yapılacak. Artvin Orman Fakültesinin hazırladığı projeyi Artvin Orman Bölge Müdürlüğü de destekliyor.

Projenin amacı, tarımsal üretim tekniklerinin ve becerilerinin geliştirilmesine katkıda bulunarak bölgedeki insan kaynaklarının geliştirilmesini sağlamak ve bu yolla bölgenin ekonomik kalkınmasına katkıda bulunmak, Türkiye’nin yaban mersini yetiştiriciliğine en uygun doğal ortamlarından biri olan Artvin’in boş (çayır) tarım alanlarının en iyi şekilde değerlendirilmesi ve bu sayede bölge ekonomisine katkı sağlanması

 

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com