İkinci Uluslararası Sicilylab Atölyesi ,31 Ağustos-7 Eylül !

Giovanni D Ambrosio yürütücülüğünde yapılacak atölye çalışmasına peyzaj mimarları,kent plancıları,mimarlar ve tasarımcılar katılabilecek...

Başlangıç Tarihi: 31 Ağustos 2008
Bitiş Tarihi: 07 Eylül 2008
Yer: Gioiosa Marea, Sicilya, İtalya


''IT Tevolution in Architecture" serisinin editörü Antonino Saggio ve Nitro Grup’un öncülüğünde düzenlenen “İkinci Uluslararası Sicilylab Atölyesi” 31 Ağustos – 7 Eylül tarihleri arasında Sicilya'da gerçekleştirilecek. Etkinliğin onur konuğu, aynı zamanda atölyenin yürütücülüğünü de yapacak olan Giovanni D'Ambrosio.

Mimarların, kent plancılarının, tasarımcıların ve peyzaj mimarlarının katılacağı atölye çalışmasının sonunda katılımcılara sertifika verilecek.

Atölye çalışmasının iskeletini, “mimari tasarımlar” ve “teknoloji”nin somut örneklerinin bir arada ele alınacağı “1+1 eşittir üç!”  başlıklı bölüm oluşturacak. İki farklı disiplinin bu birlikteliği katılımcıları, yeni varsayım araştırmaya itecek.

İnşa, tasarım ve kentsel alanlar yaratma aşamasında yenilikçi seramik malzemeler kullanılacak.

Atölye her ne kadar çalışmayı önerse de aslında deniz kıyısında yaratıcı ve zekice bir tatil anlamına geliyor.

(yapi.com.tr)

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com