Astrum Towers da Regnum Hatıra Ormanı !

Herkesin dikili bir fidanının olacağı,Türkiye nin ilk gözlemevine sahip olan sitesi Astrum da Peyzaj alanları yağmur suyu ile sulanacak...


Regnum, projeden ev sahibi olanlarla "Aile Boyu Fidan" kampanyası ile
Regnum Hatıra Ormanı kuracak...

Regnum Astrum Towers,Haramidere'de 5 blok ve 1285 konuttan oluşuyor. Bir gözlemevinin ve gök bilim kütüphanesinin bulunduğu Astrum Towers'da, açık ve kapalı havuz, fitness center, sauna, restoran, çarşı, açık ve kapalı otopark, spor alanları ve çocuk oyun parkının bir arada bulunduğu, eğlenceli bir ortam yer alıyor.
Astrum Towers
Bahçeler yağmur suyu ile sulanacak

Astrum Towers'da Dünyanın önemli sorunlarından biri olan küresel ısınmayı göz önünde bulundurarak yeşil alanların sulanmasını yağmur sularını toplayarak tekrar hayata geçiren bir sistemle çözüm getirilecek.
Astrum Towers

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com