Palladium Alışveriş Merkezi Eylül'de açılıyor...

Projede ön cephe yeşil alanı,büyük cam küre,su gösterileri ve residence a ait teras bahçe önemli bir yer tutuyor.

 

Tahincioğlu Gayrimenkul, Gençoğlu ve Nora ortaklığı tarafından 230 milyon Dolar'lık yatırımla 2006 yılında inşaatına başlanan Palladium Projesi’nde  sona yaklaşıldı.

Adını, ünlü klasik çağ Yunan ve Roma mimarisini geç Rönesans döneminde yeniden yorumlayıp özellikle İtalya'nın Veneto Bölgesi'ndeki yapıları ile tanınan, kolonad ve rotundaları ile ünlü mimar Palladio’dan alan projenin mimari projesi Ergün Mimarlık tarafından tasarlandı. Proje yönetimi Nida İnşaat tarafından yürütülen, İstanbul Kozyatağı Yenisahra mevkiinde yer alan konut, işyeri ve alışveriş merkezinden oluşan 205.000 m² ’lik   kompleks Eylül ayı sonunda kapılarını ziyaretçilere açacak.

Palladium Alışveriş Merkezi, ön cephesinde yer alan yeşil alanı ve mimarinin parçası olan dev cam küresi ile dikkat çekiyor.

 

Alışveriş merkezinin üstünde yer alan ve sadece Residence'a ait olan bu Teras'ta, hem 5000 m2'lik dev bir bahçe, hem de Palladium'a özel bir spor, sağlık ve yaşam kompleksi yer alıyor. Üstü kapanıp açılabilen yüzme havuzu, güneşlenme terasları, fitness center, çocuk oyun odası, çocuk parkı, yürüme yolları ve oturma alanları, bisiklet ve jogging parkurları Teras'ta sunulan olanaklardan bazıları…

 

tepe-r.jpg

 

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com