Vigna caracalla ya da selluca aranıyor.

Daha çok selluca ismiyle tanınıyor...

Vigna caracalla ya da selluca aranıyor.

 

Ülkemizde belirli türler dışında süs bitkileri üretim çeşitliliğimiz çok zengin değil. Ancak zamanla üretim adedine paralel çeşitlilikte artacak. Bizde Vinga caracalla üretimine rastlamadık. Ancak bir üyemiz Vigna caracalla yada selluca adı ile bilinen bitkiden ısrarla edinmek istiyor. Belki ithal gelmiş  ve biryerlerde çoğaltılmış olabileceğini düşünerek fidanlıklar, bitki üreticileri, hobi bahçeciler ve tüm floraburada üye ve okurları ile paylaşalım istedik. Yardımcı olabilenler iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirler.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com