Estetik ve işlevsel… Peyzajda travers !

Traversler özellikle kot farklarının oluştuğu yerlerde perde duvarlar oluşturmakta yaygın olarak kullanılıyor.

Estetik ve işlevsel… Peyzajda travers !

 Ayrıca diğer soğuk malzemelerekarşı sıcak alternatif bir seçenek sunuyor..3m'ye kadar olan yükseltilerde travers duvarı kullanılabiliyor. Ayrıca  merdiven basamakları oluşturmada,yer döşemede, alan bölümlendirmelerde (Sebze bahçesi vb.), oturma gruplarında,çiçeklik oluşturmada,yer döşemede derz içinde kullanılıyor. Estetik ve işlevsel özelliği ile de pek çok yeni tasarımlara yönelik bir malzeme. Traversler eski demiryollarının bakımından, yenilenmesinin ardından ortaya çıkıyor. Demiryollarına döşenen bu traversler dayanıklı ağaç türlerinden imal edilerek emprenye işlemine de tabii tutuluyorlar.

 

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com