Yapraklar nefes alsın…

Ayda bir kez uygulayın.

 

 

Yapraklar nefes alsın…

 

Compo yaprak parlatıcı ile işlem görmüş yapraklar, ürünün anti-toz etkisi sayesinde daha iyi nefes alırlar. Bu şekilde bitkiler coşar yapraklar yemyeşil olur.
Yapraklarının üstü parlak olan tüm bitkilere uygundur. Yaprakları yumuşak (fujer) veya yağlı olan bitkilere uygun değildir. İlk kullanımdan önce yaprakları uygun şekilde temizleyiniz. Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Damla oluşumunu önlemek için yaklaşık 40 cm uzaklıktan püskürtünüz. Hava-oda sıcaklığı 20-25 derece olmalıdır. Spreyi dik tutun. Yaprakların altına sıkmayınız. Çok genç bitkilerde kullanmayınız. Uygulamadan hemen sonra bitkiyi paketlemeyiniz.
Ayda bir kez uygulayın.

 

Uyarılar;
Duvar, mobilyalar ve vücuda püskürtmeyiniz.Kutu basınç altındadır.50 dereceyi aşan ısılardan ve güneş ışınlarından uzak tutunuz. Kullanımdan sonra kutuyu yakmayınız ve delmeyiniz.
Çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklayınız. Alev veya yanıcı maddelerin üstüne püskürtmeyiniz.
Kullanım sırasında sigara içmeyiniz. Ürünü teneffüs etmeyiniz. İyice havalandırılmış mekanlarda kullanınız

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com