ACO Self- Hexaline plastik drenaj kanalları !

Garajlar,Havuz kenarları,Bahçeler,Villa çevreleri ve Yaya yollarına rahatlıkla uygulanabilir...

ACO, yeni ürünü Hexaline ile pahalı drenaj sistemlerine alternatif olarak hem ekonomik, hem de estetik bir çözüm sunuyor. Yeni ACO Self- Hexaline plastik drenaj kanallarını ister bahçenizin etrafına, ister garajınızın girişine kendiniz de döşeyebilirsiniz.


Uygulama Alanları

Garajlar
Villa çevreleri - Yaya yolları
Havuz kenarları
BahçelerHexalaine'ın aksesuarlarının kullanımı son derece kolaydır.

 
Hexaline - Plastik Drenaj Kanalları

Klasik drenaj sistemlerine alternatif olarak geliştirilen, daha ucuz ve montajı daha kolay olan ACO Self Hexaline Plastik drenaj sistemi sadece ekonomik olmakla kalmayıp sağlam ve estetik çözümleriyle ön plana çıkmaktadır. % 100 geri dönüşümlü polipropilen (PP) malzemeden elde edilen Hexaline, kanal ve ızgara olmak üzere iki parçadan oluşmakta olup siyah, metalik gri ve galvaniz kapak seçenekleriyle müşterilerimize sunulmuştur.

Hexaline drenaj sisteminin bal peteği şeklindeki altıgen yapısı sayesinde kanal duvarları dinamik ve statik yüklere son derece mukavemet sağlamakta olup EN 1433 standardına göre A 15 yük sınıfında yani otomobil yüküne dayanabilecek kapasitededir. Standart olarak 1 m uzunluğunda olan kanallar modüler şekilde kolay montaj için tasarlanmış olup, gerektiğinde kolayca testere ile kesilip monte edilebilmektedir. Sonlama kapağı, yaprak / pislik tutucusu, köşe aparatı ve çıkış bağlantı aksesuarları ile garajlardan yaya yollarına, bahçelerden havuz kenarlarına kadar çok geniş bir alanda kullanılmakta olan ACO Self Hexaline plastik drenaj sistemi müşterilerimizin teknik problemlerini çözmeye yönelik dizayn edilmiş ürünlerimizdendir.

ACO yılların verdiği tecrübe ile problemlere çözüm üretmekte, innovasyonu ile mühendis ve mimarlara farklı çözümler sunmaktadır.


Hex Teknolojisi
Optimum mühendislik

Heksagonal yapı, ağırlığı minimumda tutarken sıradışı bir dayanım ve sağlamlık sunar. Ayrıca heksagonal şekiller aksesuarlar için birleşme yerleri olarak kullanılabilir.Neden ACO Hexaline plastik drenaj kanalı?

Hexaline siyah, metalik gri ve galvaniz kapaklı olarak 3 farklı renkte müşterilerimize sunulmuştur. Modüler sistem olması çabuk ve profesyonel çözümlere ulaşma imkanı sağlar. Son derece ekonomiktir.

Hızlı ve Kolay uygulama imkanı
Kanaldan istenilen noktalarda su çıkışı alınabilir
Sürtünme dayanımı ve dönmeme özellikleri sayesinde yerinden oynatılamaz
Galvaniz kapak kullanılabileceği gibi siyah veya metalik renkli plastik kapaklarda tercih edilebilir
Eksiksiz aksesuar seti ( sonlama kapakları, DIN 100 çıkışı için conta, yaprak filitresi)
Testere ile istenilen boyutlarda kesilebilir
A 15 BS EN 1433:2002 yük sınıflarına uygundur
Uygulama kolayca yapılabilir.
Ekonomik çözümdür
ACO Hexaline - polimer betona alternatif

 
Avantajları

Metalik gri ve siyah renklerde
Montajı kolay
Testere ile kesilebilir
Köşe bağlantı aksesuarlı
Otomobil yüküne dayanıklı - sınıf A 15
EN 1433'e uygun
Galvaniz kapak kullanma imkanı

Hafif
Mukavim
Bakım gerektirmez
Kırılmaz

Hexaline FUGA sistemimiz Avrupa ile aynı anda Türk mimarlarının hizmetine sunulmuştur. Modüler bir sistem olup genel Hexaline avantajlarını taşıdığı gibi 1 cm genişliğindeki fugadan yüzey sularını rahatça toparlar. Aksesuarlarıyla sistem eksiksizdir. Ürünler geri dönüşümlü olup, kullanımı son derece kolaydır.Hexaline FUGA sisteminin zemine uygulanmış şekli.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com