Trendi, çeşitlenerek ve artarak sürüyor…

Eski demiryollarının revizyonundan çıkan traversler peyzaj uygulamalarında çok gözde.

Trendi devam ediyor…

Peyzaj uygulamalarında travers kullanımı henüz çok yeni olmasına karşın bu uygulamaya talep her geçen gün artıyor. Özellikle kod farkı olan alanlarda çok başarılı sonuçlar alınan bu uygulama bahçe içi merdiven, çiçek yastıkları oluşturmak, sebze bahçelerini ayrıştırmak gibi bahçe uygulamalarında kullanım alanı giderek çeşitleniyor. Emprenye edilmiş travers malzemeler dayanımları ve eskitilmiş görünümleri ile tasarımlara da doğallık katıyor. Yapısal zemin çözümleri ile uyumlu bir görünüm veren travers uygulamaları bu yılda yükseliş trendini sürdürecek.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com