Yeni estetik adım taşları...

Renk tercihi nedeniyle taşlar sipariş üzerine özel üretiliyor.

Yeni estetik adım taşları...

Adım taşları özel kum, mermer v.b. doğal taş tozları, süper beyaz çimento, renklendirici pigment, polyfiber lifler, file, kimyasal katkılardan elde edilen özel karışıma kalıplanma sırasında titreşim uygulanarak içerisindeki hava boşlukları yok edilecek şekilde üretiliyor. Özel formülü sayesinde suya ve dona karşı dayanıklı. Kürleme işlemi bittikten sonra Elkay marka koruyucu vernik sürülür. Böylece hem daha parlak olur hemde yüzey dayanımları arttırılır.

(Üst resimde yer alan adım taşları tamamen fiberglass malzemeden üretiliyor. Kalıp dökülerek hazırlanan ve 5 cm kalınlığında içi doldurulmuş bir ürün. İstenilen şekillerde üretimi yapılabiliyor. Fiberglass bir ürün olduğu için istenilen renkte boya yapılabiliyor. Daha canlı renklerde ürün elde etme şansı yüksek. Ürün yelpazesi geniş).

Güneş ışığına dayanıklı olan ürünler özel vernikle cilalanıyor. Böylece daha parlak ve ıslak bir görünüm kazanıyor.
Taşlar üretim esnasında renklendiriliyor. Ama istenirse değişik renklerde boyanarak dekoratif amaçlı renklendirme de yapılabiliyor. Epoksi boyayla boyanırsa çok daha dayanıklı oluyorr. Bunun dışında uygun diğer boyalarla da boyanabiliyor.
Adım Taşları park ve bahçelerde çim üzerinde her adımda birer adet döşeniyor. Uygun görülen diğer zeminlerde ya da duvarlarda dekoratif amaçlı kullanılabiliyor.

(Resimdeki ürünler özel kum, mermer v.b. doğal taş tozları, süper beyaz çimento, renklendirici pigment, polyfiber lifler, file, kimyasal katkılardan elde edilen özel karışıma kalıplanma sırasında titreşim uygulanarak içerisindeki hava boşlukları yok edilecek şekilde üretilen taşlar.)

Renk tercihi olması nedeniyle taşlar sipariş üzerine özel üretiliyor. Ortalama imalat süresi siparişten itibaren 15 gün.
Kayrak taşından ucuz çünkü, hem döşenirken harç gerektirmiyor. Döşenmesi çok kolay, kendiniz bile uygulayabilirsiniz. Üzerine basınca (200 kg) kırılmaz, içinde fiber donatı ve file var. Doğal görünüm ve dokuya sahip, estetik. Kilitli parke gibi kenarına bordür döşenmesine gerektirmiyor. Yeni adım taşları Afm peyzaj tarafından üretiliyor.

 

 

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com