Avrupa’nın en büyük outlet merkezi VIA/PORT !

Geniş bir yeşil alan sahip olacak Via/Port Outlet 29 Temmuz 2008 de açılıyor...

 

Via/Port Outlet Kartal, Gebze, Tuzla, Pendik, Kurtköy, Ak Fırat ve civarı için bir cazibe ve yaşam merkezi olacak. Bayraktar İnşaat A.Ş yürüttüğü Projenin özelliği gereği sadece İstanbul’un Anadolu yakasına değil aynı zamanda özellikle hafta sonları tüm İstanbul’a hitap etmeyi hedefliyor.

 

 


156 bin metrekarelik alanda kurulan merkez ölçek olarak Avrupa’nın en büyük kompleksi olacak 


Özellikli mimari projesi ve geniş alana yaygınlığı ile ülkemizde benzeri uygulaması yok. Her kesimi çekebilecek eğlence ve aktivite alanları (sinema, fitness center, game city, buz pisti, aqua park, go card, cafe ve restaurant gibi) olacak.Geniş alana yaygın olan Projenin mimari özelliği, konumu, hotel - kongre merkezi - fuar alanı - eğlence ve spor alanları ile alışveriş merkezini içermesi ( outlet center ) ; ülkemizde bu büyüklükte ve farklılıkta alışveriş ve yaşam merkezi konseptinin ilk örneği olma özelliğini taşıyacak. Sanayi bölgesi ve havaalanına da oldukça yakın olan projenin; bütününde otel, kongre merkezi ve fuar alanı ile gerek ulusal ve gerekse uluslararası önemli markalara outlet mağazalarına, ev sahipliği yapacak.

 


Anadolu Yakası'nın en büyük çocuk eğlence merkezi, At parkuru, çocuklar için pony atların olduğu çiftliğin de olacağı VIA/PORT’ta, kubbe içinde Mısır Çarşısı ve Kapalıçarşı karması bir merkez de bulunacak.

Dünyaca ünlü markaların outlet mağazalarının bulunacağı VIA/PORT’a uçak seferleri de düzenlenecek.Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com