Yeşil 212 yükseliyor!

Rezidans Projesi de yeşil ve çevreci tasarımı ile dikkat çekiyor.

Yeşil 212 yükseliyor!

Edip Uluslararası Gayrimenkul ve Turizm AŞ’nin 2008 yılı sonunda tamamlanması planlanan, Basın Ekspres Yolu’nun Bağcılar-Halkalı üstgeçidi ile kesiştiği noktada gerçekleştireceği “212 İstanbul” Alışveriş Merkezi, 222.000 m²’lik kapalı inşaat alanına sahip. 212 İstanbul Alışveriş Merkezi’nin yanında Edip İplik A.Ş. tarafından yürütülen Rezidans Projesi de yeşil ve çevreci tasarımı ile dikkat çekiyor.

Marmara Denizi’nin 6 km kuzeyinde yer alan ve etki yarıçapı 30 km olan 212 İstanbul’un 5 milyon kişiye hizmet etmesi bekleniyor. Tamamı kiralanacak alışveriş merkezinde, hiper ve yapı marketlerinin bulunduğu bir kat, seçkin markaların yer aldığı iki kat ve en üst katta yer alacak yemek ve eğlence alanları bulunacak. Toplam kiralanabilir alanın 68.000 m² olduğu 212 İstanbul’un 100.000 m² büyüklüğünde 3.000 araç kapasiteli kapalı otopark alanı bulunacak.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com