TEMA-Fotoalem fotoğrafları sergileniyor...

Ali Altın,yangın temalı fotoğrafı ile birinciliği kazandı.

 

Ülkemizde doğal varlıkların ve çevre sağlığının korunması, erozyonla mücadele, toprak örtüsü ve toprağın korunması ve ağaçlandırmanın önemi hakkında kamuoyuna fotoğraflarla mesaj vermek, Ağaç ve orman sevgisini topluma mal etmek , Hayvancılığın temeli olan çayır ve meraların korunmasının önemini vurgulamak, Doğal zenginliklerimizin bilinçsizce kullanılıp, geri dönüşümsüz bir şekilde yok olmasına vurgu yapmak ve topluma bu konuda fotoğraflarla mesaj vermek, Doğal varlıkların, insan sağlığının, yeşil alanların, toprak ve bitki örtüsünün, ormanların, meraların korunmasının , geliştirilmesinin ve yenilerinin teşkil edilmesinin bilincini vurgulamak, amacı ile Tema Vakfı tarafından düzenlenen TEMA-Fotoalem fotoğraf yarışması sonuçlandı.

Ali Altın “Yangın” temalı fotoğrafı ile birinciliği kazandı.

 

Fotoğraf Sergisi;
Yarışmaya katılacak fotoğraflar arasından, Fotoalem ve Tema Vakfı ortak Fotoğraf Jürisi’nin seçeceği toplam 50 eser 40/60 cm baskı boyutlarında, aşağıdaki tarihlerde ve mekanlarda sergilenecek. Ayrıca, bu sergi zaman içinde İstanbul dışında da TEMA Vakfı ‘nın belirleyeceği program dahilinde değişik şehirlerde, tarihlerde ve mekanlarda sergilenebilecek.

İlk sergi, 07 Temmuz – 13 Temmuz 2008 günlerinde, İstanbul ‘da Metro City AVM' de
İkinci sergi 21 Temmuz - 03 Ağustos 2008 günlerinde, Altunizade Capitol AVM'de açılacak.

TEMA-Fotoalem özel jürisi tarafından seçilerek sergiye değer bulunan eserler, eser sahibinin adının da yazılı olduğu kartpostal şeklinde ve TEMA Vakfı’nın tasarrufunda, daimi ve süresiz kullanılabilecek.


TEMA-Fotoalem Özel Jürisi

  • TEMA Vakfı Yetkilisi
  • Emre İkizler – Fotoğraf Sanatçısı
  • Recep Dönmez – Fotoğraf Sanatçısı
  • Serhan OKSAY – Fotoğraf Sanatçısı
  • Özer Kanburoğlu – Fotoğraf Sanatçısı

 

 

İkincilik kazanan fotoğraf. "Sıkı sıkıya"

 

 

Üçüncülük kazanan fotoğraf "11 km. den Anadolum"

 

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com