Güneş enerjili , dekoratif aydınlatma direği !

Bahçe aydınlatması için estetik, foksiyonel ve çevreci ...

  

Ekogüneş firmasından   güneş enerjili aydınlatma tasarımları,  Akşam sefası...

 

  Ürün Özellikleri:

  Gecede 8-10 saat arası aydınlatma sağlar. 

  

  Yükseklik 2,5 metredir.

 

Armatür ve gövde alüminyum dökümden yapılmıştır.

 

Üzerinde 20 watt panel bulunur.

 

Kontrol cihazı ve 12V/12 Ah aküsü de içindedir.

 

Fiyata 2x3 veya 2x6 watt tasarruflu ampül dahildir. Ancak istenirse bedeli karşılığında  2,6 watt (20 watt aydınlık veren) veya 5.5  watt (yaklaşık 40 watt aydınlık veren) süper  parlak LED ampül de takılabilir.

 

Otomatik ışık sensörü, karanlık bastıktan sonra otomatik olarak devreye girip istenildiği kadar (8 saat- 10 saat vs.) aydınlatma yapılmasını sağlar, bu da sistemin kendi içinde enerji tasarrufu yapmasını sağlar.

 

Manuel açma kapama düğmesi istenirse sistemin tamamen devre dışı kalmasına olanak verir.

 

Kablolama yapmaya, elektrik çekmeye gerek bıraktırmadan temiz, sessiz, kesintisiz ve çevreci enerjiyi estetikle birleştirir.

 

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com