'İnternet in Oscarı' UPM Forest life sitesine !

Orman,ormancılık ve çevre odaklı interaktif web sitesi (upmforestlife.com) Webby Ödülü nü kazandı.

 

UPM  nin orman, ormancılık ve çevre odaklı interaktif web sitesi www.upmforestlife.com, 12. Webby ödüllerinde 'Kurumsal İletişim' konusunda Webby Ödülü'nü kazandı.

 

Uluslararası Webby Ödülleri, web siteleri, interaktif reklam, online film & video ve mobil web siteleri değerlendiriyor. Uluslararası Webby Ödülleri alanında lider konumda. Webby Ödülleri, Internet'in Oscar'ları olarak adlandırılıyor.

Webby Ödülleri direktörü David-Michel Davies ödül töreninde, "Bu büyük bir onur. ABD başta olmak üzere Dünya çapında 60 ülkeden yaklaşık 10 bin adayın değerlendirildiği 12. Webby Ödülleri tarihimizdeki en büyük ödüldür ve Internet'in de lider mükemmellik ödülü olmaya devam etmektedir. UPM'in çalışması gerçekten Internet'in en iyisi" diyerek düşüncelerini aktardı.

 

(yapi.com.tr)

 

 

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com