Flower show ! Çiçek kenti Yalova da fuar…

Fuara yoğun katılımcı ve ziyaretçi bekleniyor...

Flower show ! Çiçek kenti Yalova da fuar…

 

Yalova süs bitkileri ihtisas fuarı 15-19 Ekim 2008 tarihleri arasında YTSO fuar alanında 5000 metrekarelik dev çadırda düzenlenecek. Sektörün önde gelen tüm firmalarının katılacağı fuar, ilk iki gün sektör profesyonelleri, son üç günde halka açık olacak. Yalova Ticaret ve Sanayi Odasının bir kuruluşu olan YTSO Fuar organizasyon ve reklam hizmetleri ltd. şti. tarafından gerçekleştirilecek fuara, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Yalova Valiliği, Yalova Belediyesi, TOBB, Saksılı Süs Bitkileri Üreticileri Derneği (SAS-BÜD), Sakarya Üretici Birliği (SAKARYABİR), S.S Flora Çiçek Üretimi Ve Pazarlama Kooperatifi, S.S Çiçek Üretim Ve Pazarlama Kooperatifi, Peyzaj Mimarları Odası destekliyor.

Altıncısı düzenlene Fuar sabah 10:00 ile akşam 19:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. Toplam beş gün açık olacak fuara yoğun ziyaretçi katılımı bekleniyor.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com