En pahalı ev… Orkide ev !

Bir zamanlar kullanılmayan çakıl taşlarıyla dolu olan arazinin yerinde şimdi Orkide Ev ve onu çevreleyen doğal zenginlik yeralıyor.

En pahalı ev… Orkide ev

Orkide Ev, kendi tükettiği enerjiyi kendi üretiyor. Üstelik de tükettiğinden daha fazlasını üretiyor! İşin sırrı “Jeotermal enerji”de... Orkide Ev dizayn edilerken bulunduğu bölgedeki doğal zenginliklerden ilham alındı. Evin oturma odası dubalar üzerinde gölde yüzüyor. Evi satın alan yatırımcı adının açıklanmasını istemiyor. Ancak söylentilere göre “eğlence” sektöründe çalışıyor.

İngiltere’de inşa edilen “çevreci ev” 7.2 milyon pound karşılığında satıldı. Dünyanın en pahalı evlerinden biri olan bina “Orkide Ev” adını taşıyor.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com