Üniversite öğrencileri bahçe düzenlemesi yaptı

Fulya Özsoy, Burcu Atalay ve Elif Taycı nın ortaklaşa hazırladıkları proje birinci oldu.

 

Üniversite öğrencileri bahçe düzenlemesi yaptı

 

Alaşehir Belediyesi Turankent Sitesi'nin 2 Bin 500 Metrekarelik Bahçesinin Çevre Düzenleme Çalışmaları İçin Yarışma Düzenlendi.

Alaşehir Belediyesi Turankent Sitesi'nin 2 bin 500 metrekarelik bahçesinin çevre düzenleme çalışmaları için yarışma düzenlendi.

Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) Peyzaj ve Süs Bitkileri Bölümü öğrencileri arasında yapılan proje yarışmasına 25 öğrenci katıldı. Belediyenin oluşturduğu komisyon tarafından yapılan inceleme sonucu CBÜ Peyzaj ve Süs Bitkileri Bölümü 2.sınıf öğrencilerinden Fulya Özsoy, Burcu Atalay ve Elif Taycı'nın ortaklaşa hazırladıkları proje birinci oldu. Fulya Özsoy, "Bizim için hem iyi bir çalışma hem de iyi bir staj olacağı için yarışmaya katıldık. Projemiz birinci oldu ancak uygulamayı tüm bölüm öğrencileri olarak yaptık. Belediyeye bize bu fırsatı verdiği için teşekkür ederiz. Bizler ülkemizin değişik bölgelerinden gelerek burada okuyoruz. Bu bizim ilk eserimiz olacak." dedi.

Alaşehir Belediye Başkanı Kadir Daş ise "Söz konusu alanın düzenlenmesi için Peyzaj ve Süs Bitkileri Bölümü öğrencileri arasında bir yarışma düzenledik. Yarışmaya 25 eser katıldı. Komisyon bu projeyi birinci seçti. Belediye işçilerimizle birlikte bölüm öğrencileri de çalışarak projeyi uyguladılar. Öğrencilerimize teşekkür ediyoruz."diye konuştu.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com