Handy seeder… Manuel tohumlama makinası

Kendi fidesini kendi viyolunda yetiştirmek isteyen küçük ve orta boylu işletmeler için dizayn edilmiş ekonomik ve pratik bir tohumlama makinesi.

Handy seeder… Manuel tohumlama makinası

 

Hamılton Manuel Tohumlama Makinesi, kendi fidesini kendi viyolunda yetiştirmek isteyen küçük ve orta boylu işletmeler için dizayn edilmiş ekonomik ve pratik bir tohumlama makinesi.

Paslanmaz çelikten yapılmış titreşimli tohum haznesindeki tohumlar, üzerinde delikler bulunan vakumlu çubuk yardımıyla alınır. Çubuk daha sonra viyol üzerindeki istenilen sıraya getirilerek, tohumların viyol gözlerine bırakılması sağlanır. Sonraki sırayı tohumlamak için viyol el ile itilir ve
işlemler tekrar edilir. Tohum haznesinin titreşimi ve çubuktaki vakum gücü, farklı ebat ve ağırlıklardaki tohumlar için kolaylıkla ayarlanabilir.

Makine ile birlikte, tercih edilecek farklı ölçütlerde üç adet tohum yakalama çubuğu verilmektedir. Küçük tohumlar için (lobelia ile pansy) tüpteki delik çapı 0.3 mm, daha büyük tohumlar için ise (clipped marigolds vb.) 0.5 mm dir. İsteğe bağlı olarak daha fazla delikli tüpler de verilmektedir.
Makine her yerde kolayca bulunabilen küçük bir kompresörle çalışmaktadır. Beklentilerinizi karşılayacak özellikte, kullanımı kolay ve servis gerektirmeyen pratik bir makine. Hamilton tohumlama makineleri Fides A.Ş tarafından satışa sunulmaktadır.

 

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com