Neden hydroseeding?

Eğimli alanlarda tek çözüm !..

Neden hydroseeding? 

UCUZ

Çim ekiminde maliyeti yükselten kapak toprak hydroseeding yönteminde kullanılmaz. Toprak taşıma, çim tohumu serpme, kapak toprak serpme ve silindir çekme gibi işçilikleri ortadan kaldırır. Dolayısı ile işçilik ve malzeme maliyetleri düşer.

HIZLI

Ekim makine ile yapıldığından çok hızlı olur. Uygulama sırasında gerekli olan her şey karışım içine konur ve bu bulamaçla toprak yüzeyi kaplanır. Bir makinenin günlük kapasitesi yaklaşık 3.000 m2/gün dür.

KALİTELİ

Tohumun her yere eşit olarak dağılımı sağlayarak alanda homojen bir çıkış sağlar. Çimin çıkması ve gelişmesi için gerekli bütün maddeleri içinde bulundurur. Su tutma kapasitesi topraktan çok daha fazla olduğundan tohumun daha çabuk çimlenmesini sağlar. Çimlenme için optimal koşulları sağladığından çimlenme yüzdesi artar.

DOĞAL

Doğaya zarar verecek bir kimyasal madde içermez. Kokusuzdur, kullanılan bulamaç, yüzeylere ve bitkilere yapışmaz,iz bırakmaz.

EĞİMLİ YERLERDE TEK ÇÖZÜM

Çalışılması çok zor olan eğimli alanlarda kolaylıkla uygulanır ve çok iyi netice verir. Erozyonla mücadelede en etkin yöntemlerden biridir.

 

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com