Çok çeşitli galvaniz saksılar...

Saksıpots İngiltere de saksı dağıtım hizmeti veriyor.

Çok çeşitli galvaniz saksılar...

Saksıpots İngiltere de saksı dağıtım hizmeti veriyor.

Saksıpots Trading seramik, galvaniz, naturel toprak ve toprak boyalı saksılar ve vazolar üretiyor. Yerel fidanlıklar, hediyelik eşya mağazaları, çiçekçiler, bahçe eşyaları satan merkezler için saksı ve aksesuarlarını İngiltere’ye ithal etmeye başladı. Zengin çeşitte çiçek saksı ve vazo stoğu bulunan Saksıpots, geniş bir yelpazedeki zevk ve ihtiyaçlaraa göre ürünlerini geliştiriyor.

Dekoratif saksı çiçekleri güzel göstermekten başka birçok konuda kullanılabiliyor. Hediyelik eşya, saklama kabı veya dekoratif malzeme vb.  Zengin tasarım çeşitlerinden zevkinize uygun bir saksı bulabilirsiniz.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com