Geleceğimiz Erimesin! Kampanyası sürüyor

Küresel Isınma ve İklim Değişikliğine Karşı TEMA ve TURMEPA nın ortaklaşa başlattığı bağış kampanyası sürüyor.

Geleceğimiz Erimesin!  kampanyası sürüyor

 


''Küresel Isınma ve İklim Değişikliğine Karşı'' TEMA ve TURMEPA’nın ortaklaşa başlattığı bağış kampanyası sürüyor.

"Küresel Isınma ve İklim Değişikliğine Karşı", ilk kez iki sivil toplum kuruluşu el ele verdi.
 
TEMA ve TURMEPA, yurt çapında 810 bin kişiye eğitim vererek çevre konusunda önemli bir adım atmak amacıyla işbirliği yaparak 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde “Geleceğimiz Erimesin” sloganıyla bir bağış kampanyası başlattı.
 
Kampanyaya ilk gününde çok sayıda işadamı ve sanatçı destek verdi. Kampanya kapsamında kişi ve kuruluşlar, AVEA, Turkcell ve Vodafone 4014 SMS numarası ve banka hesap no’ları ile bağış yapmaya davet edildi.
 
Toplanan bağışlarla yurt çapında çevre konusunda bilinçlendirme çalışmaları başlatılacak.
 
TEMA Eğitim TIR'ı ve Turmepa Eğitim teknesiyle gönüllü ekipler, 3 yıl boyunca 81 il ve çevre ilçelerde küresel ısınma ve iklim değişikliği konusunda bizi bekleyen tehditlerle ilgili bilgi verecek, toplum olarak yapılması gerekenler konusunda bireyleri bilinçlendirmek üzere önemli çalışmalar gerçekleştirecek.

Yasal Uyarı

Sitede yer alan tüm site içeriği, sayfa düzeni, sitedeki bilgilerin korunmasına yönelik programlar floraburada.com. mülkiyeti altındadır. floraburada.com’un önceden yazılı muvafakati olmaksızın işbu içeriğin veya siteye ilişkin veritabanı, yazılım gibi bilgilerin kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, paylaşımı, dağıtımı ve satışı yasaktır.

Ziyaretçilerin yapmış oldukları paylaşımlar, paylaşımı yapan kişinin sorumluluğunda olup, paylaşımlarla ilgili sitemiz sorumlu tutulamaz.

İletişim

Email: info @ floraburada.com
Website: www.floraburada.com